Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Every Serve Perfect na Helu
2007-06-18

Diageo Polska, producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, takich jak Johnnie Walker, Smirnoff, Bailey’s, zakończył etap półfinałowy zawodów Every Serve Perfect Programu Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club. W dniach 4-6 czerwca przepiękna sceneria Półwyspu Helskiego i gościnna Jurata powitała uczestników Programu słońcem, gorącą atmosferą, ciepłą wodą i pięknymi plażami.
Na helskie spotkanie JWMBA Prestige Club, połączone z półfinałami zawodów Every Serve Perfect, Diageo Polska zaprosiło 60 barmanów...
Testy teoretyczne, eliminacje praktyczne, prezentacja Smirnoff Black i w końcu wielka gala półfinałowa ESP przeplatały się z licznymi atrakcjami na wodzie i w powietrzu. Pierwszy dzień zjazdu JWMBA Prestige Club to przede wszystkim niestandardowa, ciekawa prezentacja Kenji Jesse, Global Ambassador for Smirnoff Black vodka... Profesjonalne bary umożliwiły barmanom sprawdzenie swoich umiejętności merytorycznych oraz pozwoliły na zastosowanie w praktyce wszystkich informacji wyniesionych z zajęć teoretycznych. Kenji zyskał olbrzymią przychylność i uznanie barmanów – jako świetny fachowiec, towarzysz zabawy, a przede wszystkim – jako skarbnica wiedzy na temat Smirnoff Black.
Drugi dzień zjazdu ESP to przede wszystkim zawody Every Serve Perfect. Gala wieczorna poprzedzona została eliminacjami teoretycznymi z zakresu wiedzy na temat produktów z portfolio Diageo oraz eliminacjami praktycznymi. W scenerii Zatoki Puckiej, w przepięknym słońcu, w wakacyjnej atmosferze wypoczynku i relaksu, na dwóch profesjonalnych barach, 29 barmanów walczyło o wejście do finału. Udało się to dwudziestce, którą wieczorem wszyscy mogli obejrzeć w zmaganiach o wejście do wrześniowego finału. Galę prowadzili Marcin Zalewski z EvolutionBar oraz Edyta Herbuś, gwiazda programu „Taniec z gwiazdami”. Rywalizację dwudziestu najlepszych barmanów oceniało jury techniczne w składzie: Łukasz Matusiak z Diageo, Tomasz Małek, wielokrotny zwycięzca zawodów w stylu Flair, Patryk Le Nart – założyciel MSBiS w Warszawie oraz Marcin Osypiński z grupy Challangerbar. Za pouring test odpowiedzialny był Marek Posłuszny, jeden z najlepszych polskich barmanów pracujących w stylu Flair...
Przygotowywane przez zawodników drinki oceniane były także przez jury degustacyjne w składzie: Robert Ledóchowski, Dyrektor on Trade i Key Account w Diageo Polska, Kenji Jesse, Global Ambassador for Smirnoff Black vodka oraz Karolina Domeracka, redaktor naczelna „Poradnika Restauratora”. Każdy zawodnik miał za zadanie w ciągu czterech minut przygotować trzy drinki: Black Magic, Mint Imperial i Johnnie Walker Iced Tea. Niewątpliwą nowością był fakt jednoczesnego startu zawodników na dwóch barach. Każdy z barmanów sam startował czas i sam go zatrzymywał. Z wieczornych eliminacji obronną ręką wyszło dziesięciu barmanów.
– Półfinałowe rozgrywki Every Serve Perfect pokazały rosnące zainteresowanie stylem ESP, którego wyjątkowość polega przede wszystkim na połączeniu tego, co najlepsze w stylu klasycznym i stylu Flair, a przede wszystkim na doskonaleniu perfekcyjnego serwowania koktajli Diageo w oparciu o międzynarodowe standardy barmańskie. Na ESP składa się nie tylko profesjonalny serwis, ale także znajomość produktów i dogłębna wiedza o nich, zasady miksologii oraz praktyka wykorzystania w barze zasad merchandisingu. Widoczny rozwój praktycznych i teoretycznych umiejętności naszych uczestników już teraz potwierdza słuszność przyjętej przez nas polityki działania – mówi Katarzyna Woods, Trade Marketing Manager On Trade w Diageo Polska, odpowiedzialna za stronę merytoryczną i logistyczną Programu.
Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club (JW MBA Prestige Club) to największy w Polsce program szkoleniowy dla barmanów organizowany przez Diageo Polska. Nowa edycja Programu obejmie swoim zasięgiem całą Polskę, a do udziału w Programie zaproszonych zostało 100 selektywnie wybranych barmanów.

 

Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.014660