Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Z polskim akcentem
2007-06-18
Targi European Seafood Exposition (ESE) od lat należą do największych targów ryb i owoców morza na świecie. To na nich w dniach 22 – 24 kwietnia Jarosław Walczyk, dotychczasowy dyrektor gastronomii Restauracji Książęcej na Zamku Książ, członek elitarnej Kapituły Klubu Szefów Kuchni, stworzył wspaniałą oprawę kulinarną dla przywiezionych z Polski ryb wędzonych, marynat, konserw, past i sałatek.
ESE, z liczbą ponad 1600 wystawców z 77 krajów, stanowi centrum zawierania kontraktów między dostawcami z całego świata i kupcami, reprezentującymi europejskich dystrybutorów, restauratorów i sieci handlowe. Polski przemysł rybny, który w 2006 roku wyeksportował produkty o wartości około 600 mln euro, a wśród nich m.in. wędzone łososie, mrożone filety z dorsza i flądry oraz przetwory śledziowe, ma wiele do zaoferowania europejskim odbiorcom. Do tej pory brak było jednak koncepcji wspólnego promowania naszych produktów zagranicą. W 2007 roku próbę międzynarodowej kampanii promocyjnej podjęło Stowarzyszenie Rozwoju Rynku Rybnego z Gdyni, które centralnym elementem promocji naszych produktów uczyniło trwającą trzy dni, profesjonalną degustację produktów rybnych. Za sprawą Jarosława Walczyka polskim firmom udało się wytworzyć niepowtarzalny klimat, a wielu gości wracało na kolejne pokazy, aby spróbować coraz to nowych specjałów, mimo że w ogóle trudno jest na tak ogromnych i drogich targach zaistnieć wśród setek innych stoisk. Przez pracowite trzy dni targów na polskim stoisku działała prawdziwa restauracja, czy raczej bar przekąskowy, który wydał ponad 100 kg ryby, wzbogaconej najwyższej jakości dodatkami, także sprowadzonymi z Polski. Targi w Brukseli, zdecydowanie największa tego typu impreza w Europie to miejsce, gdzie każdy kraj, każdy liczący się gracz na rynku rybnym powinien być godnie reprezentowany, i w tym roku Polska i polskie produkty rybne za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Rynku Rybnego swoją szanse wykorzystały.
Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.013285