Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Butik z... kawą
2007-05-31
12 kwietnia przy ul. Nowy Świat 47 w Warszawie został oficjalnie otwarty pierwszy w Polsce Butik Nespresso. W ekskluzywnym wnętrzu można nie tylko spróbować dwunastu rodzajów kaw Nespresso Grands Crus, ale także kupić ekspresy do kawy oraz akcesoria z kolekcji Nespresso – czyli wszystko, co jest konieczne do przyrządzenia doskonałego espresso.
Sieć ekskluzywnych Butików Nespresso składa się obecnie z ponad 80 lokali znajdujących się na 4 kontynentach, m.in. w Buenos Aires, Sydney, Nowym Jorku i Londynie. Od kwietnia miłośnicy dobrej kawy mogą też go odwiedzić w Warszawie. Butik Nespresso to coś więcej niż tylko miejsce, w którym serwuje się kawę.
– Tutaj – za sprawą swoistego systemu, na który składają się najwyższej jakości kawa, ukryta w kapsułkach, nowoczesne 19-barowe ekspresy do kawy oraz profesjonalna, zindywidualizowana obsługa – możliwa jest maksymalizacja doznań towarzyszących piciu tego szlachetnego napoju – stwierdził obecny podczas uroczystego otwarcia warszawskiego lokalu Olivier Quillet, dyrektor międzynarodowy ds. marketingu Nestle Nespresso SA.
Nespresso od ponad 20 lat oferuje swoim klientom jedyny w swoim rodzaju produkt, na który składają się hermetycznie zamknięte kapsułki napełnione kawą Grand Cru. Jednocześnie firma dwa razy do roku (wiosną i jesienią) oferuje limitowane serie specjalnych odmian kaw.
– Nasi eksperci wybierają tylko kawy najlepszej jakości: kawy dla smakoszy i kawy specjalne – dodał Paweł Kwiatkowski, dyrektor generalny Nespresso w Polsce.
W planach na 2007 rok jest otwarcie ponad 40 kolejnych butików, butików-barów i butików w sklepach, tak, aby ich łączna liczba wyniosła 120.
Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.012470