Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Razem dla branży
2007-05-31
Niedawno zakończyła się seria pokazów kulinarnych dla przedstawicieli segmentu HoReCa, zorganizowana przez firmy Unilever Foodsolutions i Makro Cash and Carry, które od wielu lat są partnerami w biznesie i wspólnie starają się zbliżyć do klientów. Zacieśnienie współpracy Unilever Foodsolutions z Makro CC i jego klientami wiąże się z poznaniem potrzeb rynku gastronomicznego oraz tworzeniem dla niego najlepszych rozwiązań – twierdzą menedżerowie. Odbiorcy z branży HoReCa w halach Makro mogą znaleźć już 25 produktów firmy Unilever Foodsolutions.
Serię pokazów poprzedziły szkolenia kulinarne dla 48 Konsultantów Makro ds. Klientów HoReCa z całej Polski. Odbyły się one w cyklu 3 spotkań, które miały na celu zapoznanie z kierunkami rozwoju rynku żywności convenience w HoReCa, rozwijanie wiedzy w zakresie znajomości produktów dostępnych w ofercie Makro oraz przedstawienie uczestnikom właściwych rozwiązań dotyczących wykorzystania przez restauratorów produktów Unilever Foodsolutions dostępnych w Makro. Konsultanci mieli okazję podnieść swoje kulinarne umiejętności, aby bardziej profesjonalnie oferować Szefom Kuchni gotowe rozwiązania produktowe. Następnym etapem szkoleniowym był cykl 19 prezentacji dla Klientów Makro organizowany przez UFS we współpracy z poszczególnymi DKK w halach Makro Cash & Carry. Celem spotkań było: zapoznanie Klientów Makro z produktami Unilever Foodsolutions, zastosowanie ich w praktyce, wskazanie konkretnych rozwiązań w gastronomii, przedstawienie zasad kalkulacji produktów Unilever Foodsolutions w połączeniu z produktami świeżymi oraz aktywacja klientów. Każda Hala Makro CC zaprosiła ok. 150 osób, więc w skali ogólnopolskiej oddźwięk szkoleniowy był naprawdę duży. Tematem przewodnim były „Nowoczesne rozwiązania convenience w gastronomii”. Uczestnicy pokazów otrzymali materiały szkoleniowe (segregatory z kartami z produktami i przepisami), które staną się źródłem kulinarnych inspiracji.
Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.016229