Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

5 lat Master Martini
2009-11-13
5 września 2009 r. w krakowskim hotelu Crown Piast odbyła się gala zorganizowana z okazji pięciolecia obecności na polskim rynku firmy Master Martini, firmy córki Unigra'. Uroczystość prowadziła Ewa Wachowicz, producentka programów kulinarnych i ich prowadząca, Miss Polski 1992 r.
W trakcie gali rozdano – specjalnie na tę okazję zaprojektowane – statuetki Mastera. W każdej kategorii nominowanych było po 4 dystrybutorów Master Martini. Zwycięzca otrzymywał z rąk prokurenta firmy Master Martini Polska – Davide Stefanini, statuetkę Mastera, a pozostali pamiątkowe kryształy. Laureatami Masterów były firmy: Piek Hurt Jarosław Maciejewski, Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, Agart Pro Sp. z o.o., Bartex Kluza Spółka Jawna oraz Polmarkus Sp. z o.o.
Po kolacji uczestnicy gali udali się do ogrodu hotelowego, w którym przy grillu i winie bawili się do rana. Dodatkową atrakcją wieczoru były występy krakowskiego śpiewaka i aktora Jacka Wójcickiego i Karoliny Strużyńskiej, wokalistki rockowego zespołu Nemezis. O północy na salę wwieziono ogromny tort a na nim fabrykę Unigra’ – zrobioną z czekolady pokrytej czekoladowym zamszem, a całość podano na czekoladowym cieście.
Przy organizacji gali współpracowały firmy Primulator, która udostępniła maszyny do robienia i serwowania lodów oraz profesjonalny ekspres do kawy oraz sycylijska firma SPA. ZI.CA. srl, która udostępniła sycylijskie wina.
Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.016563