Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Wirtualny spacer po realnej Warszawie
2009-09-21

Chcesz zobaczyć najbardziej prestiżowe hotele, najbardziej ekskluzywne restauracje, najmodniejsze kluby i nie masz czasu? Przespacerować się po najpiękniejszych zakątkach Warszawy, Krakowa czy Gdańska nie ruszając się sprzed ekranu komputera? Wystarczy wejść na Domoklik.pl i dzięki Wirtualnym Wizytom można poczuć się jakby się tam było naprawdę.
10 sierpnia 2009 Domoklik.pl – pierwszy w Polsce portal z Wirtualnymi Wizytami poszerzył swoją ofertę o możliwość  odbycia wirtualnych spacerów po najciekawszych miejscach w Polsce.
Do swobodnego poruszania się wystarczy ruch myszki (nawet o 360 stopni) – obraz podąża za jej kursorem. Ambicją producentów jest stworzenie Wirtualnego Przewodnika po najciekawszych miejscach w Polsce. Chcą oni aby nowa sekcja Domoklik Kalejdoskop oferowała  możliwość odbycia Wirtualnej Wizyty po najbardziej atrakcyjnych i fascynujących miejscach w kraju, często na co dzień niedostępnych.
Już teraz na portalu można odbyć wizytę po najbardziej prestiżowych hotelach, najbardziej luksusowych restauracjach, czy klubach. W przyszłości część z nich będzie prezentowanych w formie rankingu przy współpracy z uznanym medium w danej branży. Technologia Wirtualnych Wizyt pozwala na swobodny spacer po osiedlach (np.”Modne Osiedla Warszawy”) czy całych miejskich przestrzeniach i zabytkach (Warszawska Starówka z Traktem Królewskim, Pałac Kultury i Nauki,  Wawel w Krakowie).

Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.017409