Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Ogólnopolskie Kulinarne Pożegnanie Lata 2009 Kroczyce – 26.09.2009
2009-09-21

26 września 2009 roku serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne organizacje kulinarne w Polsce na  OGÓLNOPOLSKIE KULINARNE POŻE?GNA?NIE LATA 2009 w Kroczycach koło Zawiercia.
Tym razem VII edycja POŻEGNANIA LATA 2009 odbędzie się po raz drugi na Śląsku. Wszystko dlatego, że w ubiegłym roku w Bydgoszczy wygrała ekipa reprezentowana przez Zajazd Hetman z Lgoty Murowanej.
Pożegnanie lata nie mogłoby się oczywiście obyć bez tradycyjnych – siódmych już – ogólnopolskich prezentacji kulinarnych regionów. W związku z miejscem odbywania się tegorocznego meetingu kulinarnego oprócz prezentacji regionów, odbędzie się również „WATRA Śląsko - Jurajska”- konkurs pieczonek (potrawy regionalnej, charakterystycznej dla regionu).
Celem imprezy jest zaprezentowanie zawodu kucharza oraz wszelkich elementów związanych z jego pracą, a przede wszystkim prezentacje dorobku w zakresie kuchni regionalnych. Nie mniej ważnym elementem będzie prezentacja firm partnerskich, przyjaznych dla całego rynku hotelarsko - gastronomicznego.
Organizowanej imprezie jak co roku przyświeca cel charytatywny, którego inicjatorem jest Fundacja Klubu Szefów Kuchni. Pieniądze zebrane ze sprzedaży cegiełek, które jednocześnie są kuponami do głosowania, a tym samym wyborem najlepszej kuchni regionalnej, zostaną przekazane na Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. Dla przypomnienia w ubiegłym roku w Bydgoszczy w ten sposób została zebrana kwota 9 940 złotych. Cała suma zebrana w czasie zmagań została przekazana na cele charytatywne Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Jak widać chętnych do degustacji regionalnych specjałów nie brakowało o czym świadczy rekordowa suma zebranych pieniędzy. Mamy nadzieję, że i w tym roku dopisze pogoda i nie zabraknie chętnych regionalnych ekip i gości.
Główną nagrodą dla zwycięskiej ekipy będzie: weekendowy pobyt dla dwojga w Hotelu “Fajkier” Wellness & SPA.

 

Komentarze
WIWAT KROCZYCE !!!!!Danka 2009-09-27 23:13:00
Super organizacja + super degustacja - gratulacje !!!!!!!!Dodaj swój komentarz.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.014536