Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Wiadomości

Nowości Nestlé Professional
2009-09-21

Dobrze znanych smaków Polacy poszukują nie tylko we własnej kuchni, ale i restauracjach, kantynach czy stołówkach. Teraz każdy profesjonalista może mieć pewność, że jego zupa będzie zawsze tak samo apetyczna.

Wszystko dzięki nowościom Nestlé Professional: Krupnikowi polskiemu Winiary (1 kg) i Zupie grochowej Winiary (1 kg).
Krupnik polski Winiary został stworzony na podstawie tradycyjnej receptury. Jego charakterystycznymi składnikami są płatki jęczmienne, cebula, ziemniaki oraz podgrzybki, które nadają zupie wyjątkowy smak i aromat. Zupa grochowa Winiary to kremowa i pożywna zupa, należąca do najpopularniejszych, polskich smaków. Podstawą jej tradycyjnej receptury jest żółty groch łupany.
Kolejnymi nowościami Nestlé Professional są wyśmienite desery dla każdej instytucji publicznej.
Produkty dla gastronomii powinny być dostosowywane do potrzeb różnych grup ich odbiorców. Z myślą o instytucjach serwujących dania dla osób stosujących dietę bezcukrową Nestlé Professional wprowadza nowość - Budyń śmietankowy bez cukru Winiary (1 kg). Natomiast do szkolnych stołówek i przedszkoli przygotowano lubiany przez najmłodszych Kisiel o smaku żurawinowym Winiary (1,3 kg). Budyń śmietankowy bez cukru Winiary został stworzony z myślą o osobach na diecie bez cukru. Ze względu na to, że produkt nie posiada cukrów prostych może być spożywany przez diabetyków oraz osoby dbające o linię. Produkt skierowany jest przede wszystkim do szpitali, domów pomocy społecznej oraz instytucji serwujących dania dla osób stosujących dietę bezcukrową.
Kisiel o smaku żurawinowym Winiary to pomysł na apetyczny, owocowy deser, szczególnie dla dzieci. Najmłodsi są jego największymi amatorami – kisiel żurawinowy należy do ulubionych smaków wybieranych przez dzieci.

Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.015700