Meble Plus Rynek Mebli Produkcja Mebli

Restaurator - 7-8/2009 > Aktualności

Farutex "Inspiracje Kulinarne"
Po zakończonych sukcesem „Inspiracjach Kulinarnych” w Zielonej Górze i Bydgoszczy przyszedł czas na kolejne, majowe pokazy firmy Farutex z Robertem Sową i Karolem Okrasą.
Na trzeci pokaz z cyklu „Inspiracje Kulinarne”, Farutex zaprosił restauratorów i hotelarzy z Pomorza Zachodniego do urokliwego Park Hotelu w Szczecinie. Goście przybyli bardzo licznie, a wielu z nich korzystając z pięknej pogody oddało się degustacji słodkiej części poczęstunku na słonecznym patio.
Czwarty pokaz odbył się w Krakowie, w Hotelu Best Western Premier. Tym razem obszerna sala pomieściła zarówno Restauratorów z Małopolski, jak i współsponsorów z firm Oerlemans, Farm Frites, Limito, Zielonej Budki i Richmont, którzy w zaciekawieniu przysłuchiwali się kulinarnym dyskusjom Roberta Sowy i Karola Okrasy.
Zajazd pod Kasztanami, położony nad przepięknym Zalewem Zemborzyckim, zgromadził ponad dwustu gości z Lublina i okolic. Jak zawsze po zakończeniu części pokazowej, nie zabrakło zdjęć i autografów oraz obfitego poczęstunku przygotowanego przez doradców kulinarnych Farutex – Premium Cook.  Pokaz na Lubelszczyźnie był ostatnim z zaplanowanych na tegoroczną wiosnę pokazów z cyklu „Inspiracje Kulinarne”.
Serwis Gastronomiczny Farutex pragnie podziękować wszystkim klientom za przybycie i wspólne spędzenie czasu.
Komentarze
Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj komentarz bądź pierwszy.

tytuł


treść komentarza


Imię i Nazwisko (lub pseudonim)


E-mail


SPA BUSINESS DOMY DREWNIANE Łazienka Salon i Sypialnia Meble Plus Najlepiej Sprzedawane PROJEKTY DOMÓW Podłogi i Ściany PRODUKCJA MEBLI restaurator RYNEK MEBLI Świat Łazienek i Kuchni Świat Alkoholi Urządzamy Łazienki Drinki Urządamy Kuchnie Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Meble i Dekoracje Wybieramy Oświetlenie
Strona głównaPrenumerataReklamaArchiwumO nasRedakcja

Copyright by Publikator Sp. z o.o. 2018, webmaster: webpublikator.com.pl
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego portalu. Więcej o plikach cookies w regulaminie.

Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-425 przy ul. Cieszyńska 3a, wpisaną do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
nr KRS 0000084741, kapitał zakładowy 220.000 zł, NIP: 542-021-03-91

0.015343